18 C
Скопје
среда, февруари 26, 2020
Tags Мебел

Ознака: Мебел

Трпезариска маса, кујна, гарнитури: Наместо 1ТВ, Боки 13 ќе треба да...

Додека е во притвор, 1ТВ му го префактурирала на Бојан Јовановски мебелот кој тој го набавил во телевизијата. Станува збор за трпезариска маса, кујна,...

Фрлал мебел од четврти кат: Се леташе по улицата и се...

Снимката на жител на Чаплиња во Босна и Херцеговина кој фрла мебел преку балконот од четвртиот кат во зградата во која живее, ги „запали“...

Кој и купи на „специјалната“ мебел за да би не… во...

Истрагата за „Рекет“ е проширена. Приведена е „специјалната“ и со тоа аферата почнува да ја добива својата разрешница. Само што по се’ изгледа некој...

НОВ СКАНДАЛ: Измами стотици купувачи и замина за Русија да си...

Руската фабрика за мебел „Спилит“ која преку ноќ ги изнесе машините и остави 500 работници на „цедило“ во Врање, како „оправдување“ навела дека причина...

МЕПСО ќе потроши над 350.000 евра за кујни, гарнитури и гардеробери...

Иако Зоран Заев ветуваше дека ќе ги укине непродуктивните трошоци и набавки, за да има повеќе пари за граѓаните, на електронскиот систем за јавни...

Популарно