17 C
Скопје
петок, август 7, 2020
Tags Мажи

Ознака: Мажи

Давале бесплатно гориво за сите што ќе дојдат во бикини, но...

На една бензинска станица во рускиот град Самара дошле до идеја како да привлечат клиенти. Имено, бесплатно гориво би добиле сите кои би дошле...

Кои мажи не смеете да ги пропуштите

Младоста е создадена за различни експериментирања и девојките тоа би требало да го имаат во своја корист. Постојат толку различни партнери на овој свет,...

Зошто клекнуваат мажите кога бараат жена?

Повеќето жени си фантазираат како нивниот партнер ќе ги запроси на некој романтичен момент каде што клечи на колена. Повеќето жени не ја знаат...

Ова видео ќе го разберат само мажите: 30 ситуации во кои...

Слатки маки, но сепак маки. Во видеото во продолжение ќе видите 30 секојдневни ситуации во кои секој маж ќе се пронајде, односно ако не...

Поради ова жените спијат три часа помалку од мажите и се...

Кога ‘рчењето на партнерот ќе се спои со грижата за децата, жените мошне малку време поминуваат ноќе одморајќи се. Просечна жена спие три часа...

Мажите откриваат: Која е разликата помеѓу девојка за однос и девојка...

Мажите се едноставни суштества, но девојките често не можат да ги разберат. Често излегуваат со некоја девојка и кога девојката помислила дека односот им...

МОДАТА СТАНА ЗАБЕГАНА: Ова е градник за мажи, кога ќе дознаете...

Јапонскиот бренд “Cholmo” претставил нов производ кој би можел да стане хит меѓу мажите. Станува збор за перничиња за гради кои на секој маж можат...

Мажите паѓаат на овие парфеми!

Парфемите имаат моќ да го поправат расположението, да нè потсетат на некоја драга личност или да нè вратат во некој за нас убав период. Како...

Три работи кои мажот и ги открива само на жената која...

Мажите најчесто не се склони кон вербални покажувања на чувствата, како што тоа го прават жените. Ако ги прашате нив, многу поважни им се делата....

За што најчесто се мажите љубоморни?

Некои работи на кои мажите во врска се љубоморни не се ниту малку логични. Но, со оглед на тоа што и нив понекогаш ги...

Популарно