29.8 C
Скопје
понеделник, септември 16, 2019
Tags МАКЕДОНСКИ ПОШТИ

Ознака: МАКЕДОНСКИ ПОШТИ

Со декрет на Заевизмот извршена е промена на името на Македонски...

На денешната прес конференција, портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски ги обвини властите во државата предводени од СДСМ и Зоран Заев за уништивање на клучните...

Ејуп Рустеми е нов директор на Македонски пошти

Ејуп Рустеми е именуван за нов директор на Македонски пошти на денешната седница на Владата. Досегашниот директор на Македонски пошти Фадис Реџепи е разрешен од...

Популарно