-0.2 C
Скопје
вторник, јануари 21, 2020
Tags Макаби Хаифа

Ознака: Макаби Хаифа

ВИДЕО: Судија отиде да проверува ВАР, на екран му пуштија снимка...

На фудбалскиот натпревар меѓу Макаби Хаифа и Беитар во Израел беше видена една неверојатна и несекојдневна сцена. Имено, судијата мораше да оди да проверува на...

Популарно