1.4 C
Скопје
вторник, февруари 18, 2020
Tags Мајка

Ознака: Мајка

ВНИМАВАЈТЕ: Мајка тренира дете да напаѓа миленици, „печали“ од тужби кон...

На социјалната мрежа Фејсбук кружи статус на кој реагираа многумина. Имено според пишувањата во статусот, мајка го учела своето дете да напаѓа кучиња со...

На мајка од Тетово сакаат да ѝ го одземат мајчинството и...

Судот во Тетово е пред преседан, кога ќе решава за случај каков што Македонија во својата историја не памети. Како што дознава „Магазин“, по развод...

„Намали со пиењето ти си јавна личност“: МС Стојан беше на...

Популарниот пејач МС Стојан многу е сврзан со својата мајка Зорица која му е најголемата поддршка во животот по смртта на татко му на...

ВИДЕО: Од новиот спот на Северина ќе плачат сите мајки

Хрватската ѕвезда Северина го објави спотот за новата песна „Rođeno moje“, која ја посвети на својот син Александар. Оваа песна и пред нејзината премиера...

Починала на нејзини раце: Вака изгледа мајката на Рада Манојловиќ која...

Мајката на Радмила Манојловиќ, Мирјана починала пред 15 години од тешката болест. Таа не успеала да излезе како победник од болеста, а како што вели...

Царовска за Јанески: Добро, салам ли е овој?

Пејачката Тања Цароска остро реагира на советот кој водителот Огнен Јанески ѝ го дава на мајка, чие дете починало пред три месеци зошто немало...

Мајка од Скопје во неверување: „Вашето дете има ист матичен број...

Во градинка во Скопје не е возможно семејство да си го запише детето, бидејки неговиот матичен број веќе постоел во системот на Министерството за...

Тажна исповед на мајката на Дона Арес: „Времето ништо не лечи,...

Пред две години, по тешко боледување почина познатата пејачка Дона Арес. Дона ја изгуби битката со болеста во својата 41 година. Одредено време живееше во...

ВИДЕО: На мајката поважен и беше мобилниот отколку детето- додека се...

Благодарение на херојскиот подвиг на еден полицаец спасено е девојчето кое падна во езерце со риби додека нејзината мајка стоела покрај неа. Имено, девојчето и...

Луда снимка од Белград: Мајка вози, а детето седи на прозор...

Шокантна снимка емитувала српската телевизија „Прва“ на која се гледа мајка како вози, а на совозачкиот прозор седи дете. Оваа снимка е направена во Белград,...

Популарно