18 C
Скопје
петок, јули 10, 2020
Tags Магдалена Пападопулу

Ознака: Магдалена Пападопулу

Каменос избркан од Независни Грци, Пападопулу самата си заминува поради договорот...

За помалку од 12 часа, коалициониот партнер во грчката Влада, Независни Грци остана без двајца членови. Откако Димитрис Каменос вчера ја поддржа иницијативата на...

Популарно