14 C
Скопје
среда, јуни 3, 2020
Tags Лилјана Тодоровска

Ознака: Лилјана Тодоровска

Пензионерката со 720.000 евра: Сега е време за тишина

Сега е време за тишина, кратко одговорила Лилјана Тодоровски, пензионерката која добила 720 илјади евра за идејата за европски центри за возрасни лица, по...

Зоки Кичеец и пензионерката Тодоровска на распит во Обвинителството

Пензионерката Лилјана Тодоровска која е потписничка на проектот за европски центар за меѓународниот Сојуз на Боки13, утрово била на распит во Обвинителството, пренесе А1.он....

Пензионерката на која од НВО на Боки 13 ѝ зеле 720.000...

„Планирам да пријавам дека сум ограбена“, изјавила во краткиот телефонски разговор за ТВ Телма пензионерката Лилјана Тодоровска на чија сметка пристигнале 720 илјади евра...

Популарно