19 C
Скопје
понеделник, јуни 1, 2020
Tags лажен

Ознака: лажен

Твитер профилот на претседателот Иванов е лажен

Лажен профил со име и фотографија од претседателот Ѓорге Иванов на социјалната мрежа Твитер шири лажни вести, објави „Независен“. Од Кабинетот на претседателот за „Независен...

Популарно