26 C
Скопје
сабота, јули 4, 2020
Tags Кристина Димитриевска

Ознака: Кристина Димитриевска

Саша Ковачевиќ на хуманитарен концерт во Прилеп, Кристина Димитриевска на „хуманитарна“...

Бившата на Даниел Кајмакоски е дефинитивно решена да стане ѕвезда, по секоја цена. Пејачка, манекенка, модел, мисица… па каде ќе запали, ќе запали! До душа,...

ФОТО: Бившата на Камјмаковски во најпровокативно издание до сега

Поранешната сопруга на македонскиот пејач Даниел Калмаковски, Кристина Димитриевска, која неодамна се проба во пејачките води, објави најпровокативни фотографии до сега. Имено Криситина е голем...

Популарно