-1.9 C
Скопје
вторник, јануари 21, 2020
Tags Коте од Руља

Ознака: Коте од Руља

Мицкоски: Капитулацијата не може да биде победа – Заев може да...

Гледам во Законодавниот дом се повикуваат на две историски личности Гоце Делчев и Скендеребег. На нивно место, посоодветно би било идентификувањето со Коте од...

Популарно