7.5 C
Скопје
понеделник, февруари 17, 2020
Tags Костас А. Караманлис

Ознака: Костас А. Караманлис

Костас А. Караманлис: Ако биде потребно ќе играме на картата на...

Ќе направиме сѐ за да се ублажат последиците од Договорот од Преспа, ќе ги заштитиме трговските ознаки и секако, правилно ќе играме, а ако...

Популарно