-1.9 C
Скопје
вторник, февруари 25, 2020
Tags Костадинов

Ознака: Костадинов

ВМРО-ДПМНЕ: На Костадинов му истекува времето- има уште 4 дена да...

Одродената и криминална власта е во паника. Маските се паднати, а нивните лаги и манипулации прочитани. Граѓаните се свесни за нивните антидржавни политики, свесни...

Популарно