23 C
Скопје
недела, јули 5, 2020
Tags Коста Костадинов

Ознака: Коста Костадинов

Видео на Боки 13 кое Коста би сакал да исчезне

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски објави заедничко видео од портпаролот на СДСМ и Боки 13. Видео на Боки 13 и Коста Костадинов, кое Коста би...

Популарно