17.5 C
Скопје
вторник, ноември 12, 2019
Tags комплексирана нација

Ознака: комплексирана нација

Николоски: Што да очекуваме од министер кој смета дека народот му...

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски во колумна насловена „Комплекси“ заНезависен, ја критикуваше скандалозната изјава на министерот за надворешни работи, Никола Димитров кој во Собранието...

Популарно