16.6 C
Скопје
среда, февруари 26, 2020
Tags Коментар

Ознака: Коментар

Борко Ристовски: Глувците излегуваат на површина во случај на поплави и...

Глувците излегуваат на површина во случај на поплави и земјотреси!! По минималниот пораз од Чешка во второто коло од групната фаза на ЕП 2020, за...

Не знаеше дека се вклучени камерите: Сања Кужет ја прокоментира кандидатката...

Регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ секоја сабота ги руши рекордите, а од претходната сезона членовите на жирито имаат и улога да бидат ментори. Имено,...

Џеј Ло се соблече и покажа неверојатно тело: Коментарот на нејзиното...

Џенифер Лопез по којзнае кој пат го покажа своето боженствено тело. Често ни самите ние не знаеме како да ја опишеме совршената Џенифер Лопез...

ВИДЕО: Сергеј Варошлија се дрзна да ја коментира својата поранешна девојка...

Надица Георгиева, една од најуспешните македонски манекенки и сопственичка на модната агенција „Моделс Ин“ , се најде во емисијата „Мода“ на своето долгогодишно поранешно...

Ибра го споредија со Роналдо и Меси – Еве што одговори...

Феноменалниот шведски напаѓач Златан Ибрахимовиќ со смешен и урнебесен коментар по којзнае кој пат ги расположи љубителите на фудбалот низ целиот свет. Неговиот тренер во Лос Анџелес...

КОЛЕКТИВЕН ИМУНИТЕТ: Со малку весела математика Комисијата укажа „За џабе си...

КОЛЕКТИВЕН ИМУНИТЕТ? „Комисијата укажа дека само со колективен имунитет, или 95 отсто вакцинирано НАСЕЛЕНИЕ со МРП вакцината, ќе може да ја спречиме епидемијата и смртноста...

Коментар на денот – 50% се неписмени во Македонија, дечково е...

Легендарен лик кој со својот коментар ги помести границите на писменост.Он доаѓа од другите 63%, посилната страна на неписмените. Можеби е од 13% писмените...

Макрадули: Не спиев, туку читав, а Борко Ристовски не го познавам

Бурни реакции во јавноста предизвика снимката која се појави вчера, на која за време на седницата на загадувањето градоначалникот Петре Шилегов беше фатен како...

Вучиќ: Европа да биде поодговорна, а замислете јас да го повикав...

Српскиот претседател Александар Вучиќ од Москва го искоментира исходот на референдумот во Македонија и истакна дека Европа мора да се постави поодговорно. „Не е мое...

Каракамишева: Идната Влада да го запише овој ден од историско значење...

Откако пропадна референдумот за промена на името на Република Македонија, многумина експерти излегоа со свој став, а со свој коментар излезе и Тања Каракамишева. Фејсбук...

Популарно