4 C
Скопје
понеделник, декември 9, 2019
Tags колено

Ознака: колено

По операцијата, Столе Стоилов повторно на нозе (ФОТО)

Проблемите со коленото се веќе минато за Столе Стоилов. Неколку дена по операцијата, капитенот на РК Вардар на денешниот контролен преглед открил дека се...

Популарно