18 C
Скопје
среда, август 5, 2020
Tags Кочо Анѓишев

Ознака: Кочо Анѓишев

Анѓушев призна, откако сум вицепремиер моите компании имаат добиено тендери

Кочо Анѓишев, вицепремиерот за економски прашања, во интервју за МРТ рече дека една година неговите компании не аплицирале во ниту една јавна набавка и...

Популарно