17 C
Скопје
петок, август 7, 2020
Tags Ким Кардашијан

Ознака: Ким Кардашијан

ФОТО: „Ќе уринирам врз себе, па нека ме бришат и сушат...

Ким Кардашијан Вест на овогодинешната Мет Гала носеше корсет поради кој не можела ниту да оди во тоалет, затоа што премногу ја стегал. Во новата...

Јапонците лути на Ким Кардашијан: Кимоно е нашата национална, а не...

Риалити ѕвездата Ким Кардашијан предизвика гнев кај јапонските потрошувачи по именувањето на својата нова колекција за затегнување и обликување на долна облека “Кимоно Суливанеур”,...

Ким Кардашијан и Канје станаа родители по четврти пат- бебето го...

Ким Кардашијан и Канје Вест станаа родители на своето четврто дете кое е машко. Првите две деца на сопружниците, Вест Норт (5) и Саинт (3)...

Фото: Дали таа ќе ја „прегази“ Ким Кардашијан

Неодамна светската јавност ја запозна  Камила Осман (24) како двојничка на популарната „риалити“ ѕвезда Ким Кардашијан. Според изгледот, а дополнително и стилот, 24-годишната Камила Осман е вистинска природна...

Интернетот гори: Ким Кардашијан го соблече градникот! (фото)

Новата фотографија на славната Ким Кардашијан за само три часа доби повеќе од милион лајкови! На сликата Ким позира во фустан, додека со раширени нозе...

Возење низ пламените јазици од кои бегаа Ким Кардашијан, Алисиа Милано...

Најмалку девет лица го загубија животот во огнената катастрофа која ја предизвикаа пожарите кои пустошат низ Калифорнија. Дополнително, десетици се водат за исчезнати. Брин Перот...

Еве што правела Ким Кардашијан среде секс

Поранешното момче на Ким Кардашијан Реј Џ ги откри нејзините тајни – тврди дека потрошила 75 илјади долари на танги, дека среде секс прави...

Ким во кадар со гол маж – фановите забележаа нешто чудно...

Новата провокативна рекламна фотографија која ја објави Ким Кардашијан за нејзината нова козметичка линија, не ги импресионираше нејзините обожаватели. Ким позираше во металик боди со боја...

Гола, гола и пак, гола: Ким Кардашијан топлес за секс списанието...

Кога било кое списание ќе ја ангажира Ким Кардашијан за разголена фото-сесија, резултатот е загарантиран – експресно подигање на популарноста и бараноста. Во соработка со...

Руската Ким Кардашијан предизвика бура: Не сум имала пластична операција, јас...

23 годишната манекенка Анастасија Квитко, која ја нарекуваат руската Ким Кардашијан, повторно е предмет на расправа на Инстаграм. Анастасија изгледа неприродно, огромни гради, преслаб струк...

Популарно