-2.4 C
Скопје
петок, април 3, 2020
Tags Кетеринг

Ознака: Кетеринг

Кетеринг од шест милиони евра: Полугодишен кетеринг чини колку цел Државен...

„Полугодишен кетеринг за Државен Архив чини колку цел Државен Архив. И за тоа се бореа, меѓудругото“, напиша Мартин Толовски на Фејсбук откако беше соопштено...

Популарно