-1.9 C
Скопје
вторник, февруари 25, 2020
Tags Ќерки

Ознака: Ќерки

ФОТО: Ќерките на Здравко Чолиќ се вистински убавици – вака го...

Балканската музичка ѕвезда Здравко Чолиќ вчера го прослави својот 68. роденден. Неговите ќерките Уна и Лара, кои ретко се појавуваат во јавноста, објавија нивна...

Роди три ќерки, но никогаш не се појавува во јавноста –...

Пејачката Наташа Беквалац со години важи за една од најзгодните пејачки на балканската естрада, а доказ за тоа е нејзината фигура која е одлична...

Нивната мајка си го одзеде животот, сега нивниот татко е во...

По апсењето поради малверзација со кредитна картички на Сашо Кимовски-Панки, неговата помала ќерка Каја секој ден чека да се врати татко и, и не...

Ќерките на неколку обвинителки вработени во Обвинителство

Непотизмот во извршната власт е тема која се провлекува децении наназад, а посебно е актуелна изминативе недели. Но, за непотизмот во Јавното обвинителство многу...

Скопјанец пријавил дека му исчезнале двете малолетни ќерки

Во Полициската станица Бит Пазар М.К(36) вчера пријавил дека неговите ќерки С.К(14) и Т.К. (13) се оддалечиле во непознат правец. Од полицијата информираат дека се...

Колку ќерки има Путин, кои ги крие од светот?!

Владимир Путин своето семејство отсекогаш го држел подалеку од очите на јавноста. Малку се знаеше и за неговата бивша сопруга Људмила, со која беше...

ТАТКОВЦИТЕ ТРЕБА ДА ГИ НАУЧАТ СВОИТЕ ЌЕРКИ НА МНОГУ ВАЖНИ ЛЕКЦИИ

Мажите кои имаат ќерки имаат ахилова пета, тоа е токму неговата принцеза. Различни психолошки истражувања покажале дека таткото е важна фигура во животот на едно...

Тој е татко а годината, а ова правилата за момчињата кои...

Џеј Ворен Велч од Австралија е прогласен за „татко на годината“ на „Инстаграм“ откако на оваа социјална мрежа објави своја верзија на традиционални правила...

Популарно