7 C
Скопје
сабота, февруари 22, 2020
Tags Кељ

Ознака: Кељ

12 вида зеленчук кои се поздрави од кељ

Кељ е многу баран зеленчук со години наназад, најмногу од се заради тоа што е е одличен за здравјето и e вкусен. Има многу...

Популарно