-0.4 C
Скопје
понеделник, февруари 24, 2020
Tags Јелена Карлеуша

Ознака: Јелена Карлеуша

Новогодишна магија: Како е украсен домот на Јелена Карлеуша

Пејачката Јелена Карлеуша не штедеше пари и време да го украси својот дом за новогодишните празници. Таа изнакупи разни украси и светилки, а тука...

Карлеуша секогаш е во фокусот во „Ѕвездите на Гранд“ ама овој...

Новата сезона од „Ѕвездите на Гранд“ е во полн ек, а на гледачите им е добро познато дека во секоја емисија има по еден...

Карлеуша распали за свадбата на Вељко и Богдана: Србија и понатаму...

Караницата меѓу Јелена Карлеуша и Цеца трае подолго од 20 години, а кулминираше со голем број навреди и судски спорови. Секако, Јелена е онаа која...

Неда Украден се „поткачи“ со Карлеуша: На препирањето му немаше крај,...

Во претстојната емисија на „Sвездите на Гранд“, која ќе се емитува оваа сабота, ќе има сериозна вербална расправија помеѓу Неда Украден и Јелена Карлеуша,...

Карлеуша ја „уништи“ кандидатката во „Ѕвездите на Гранд“: „Изгледаше како теле...

Во последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“ настапуваше и Анѓела Танасковиќ која со изведбата на „Видовдан“ предизвика многу емоции во бекстејџ. Меѓутоа, членовите на жирито...

Јавноста во чудо: Карлеуша со години ја навредуваше Северина, а сега...

Српската музичка ѕвезда Јелена Карлеуша почна со споредба на пејачката Маја Беровиќ, која се сликала на истиот мост како Северина пред неколку месеци. Дозволете ми...

Врањеш со неочекуван потег: Ги повлече сите тужби против Карлеуша

Јелена Карлеуша и Огнен Врањеш денес имаа закажано судење, меѓутоа српските медиуми известуваат дека ниту еден од нив не се појавил на судењето. Извор близок...

Карлеуша и Тошиќ го поделија имотот по разводот, погледнете што и...

Она што подолго време се насетуваше и ќе се случи. Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ ќе стават точка на бракот.Фудбалерот не можеше да го...

Како да заборавила да се облече: Погледнете во каков стајлинг ќе...

Контроверзната српска пејачка Јелена Карлеуша нема да помине ден, а да не ги изненади своите обожаватели на социјалните мрежи. Овојпат таа објави фотографија со...

Јелена Карлеуша: „Никогаш не бев во врска со Огњен Врањеш, доста...

Од самиот почетокот на годината, Јелена Карлеуша се најде во центарот на медиумите поради наводната афера со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш. Имено, во медиумите се...

Популарно