16.6 C
Скопје
среда, февруари 26, 2020
Tags Јахи Јахија

Ознака: Јахи Јахија

Рускоска: Во претресите во Италија нови докази за случајот со ИПА...

Во претресите што се спроведени во Италија во врска со случајот за злоупотреба на ИПА фондовите, за што се сомничат државниот секретар на Министерстото...

Триесет дена притвор за Јахи Јахија од ДУИ, осомничен е за...

Осомничениот Јахи Јахија, државен секертар во Министерството за информатичко општество и администрација, кого Обвинителството за гонење организиран криминал и корупција го осомничи дека зел...

Популарно