7.9 C
Скопје
сабота, април 4, 2020
Tags Инстаграм

Ознака: Инстаграм

ФОТО: Елена Велевска со понуда до фановите за „блиска средба“, тие...

Дефинитивно, карантинот прави чуда… Она што никогаш не би ти паднало на ум или не си имал време да го правиш, кога си во...

„Тагни ме ако имаш му*а“: Миа Костова со нов предизвик на...

Водителката Миа Костова на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм започна нов предизвик со жешка фотографија од нејзиниот тоалет. „Многу ретко постирам вакви слики. Скоро...

ВИДЕО: Се огласи девојката која го задоволуваше кошаркарот на Денвер

Во овие денови Џамал Мареј и неговата девојка беа дел од таблоидите поради објавеното видео на кошаркарот на Денвер. Пред неколку дена на стори на...

ФОТО: Ѕвездата на Денвер објави снимка на Инстаграм како девојката го...

Кошаркарот на Денвер Наџентс се најде во непријатна ситуација поради кратката приватна снимка која тој или некој друг ја објави на неговиот Инстаграм профил. Голем...

ФОТО: Трет фудбалер на Јувентус позитивен на Ковид-19, па се „пофали“...

Паоло Дибала е третиот фудбалер на Јувентус кој е заразен со коронавирус КОВИД-19. Потврди аргентинскиот напаѓач на неговиот Инстаграм профил. После прекинот на Серија А...

Роналдо се јави од изолација: Ви пишувам како син, татко, човек...

Една од најголемите светски фудбалски ѕвезди Кристијано Роналдо се наоѓа во карантин во Мадеира, поради тоа што неговиот соиграч Даниеле Ругани е позитивен на...

Повредата ја стави во втор план: Пандев се огласи на Инстаграм

Нашиот репрезентативец реши да ја остави својата повреда на страна и да се заблагодари на своите соиграчи по победата над Болоња на гостински терен.Тој...

Борко Ристовски од Словенија: Никогаш северна (ФОТО)

Ракометната репрезентација на Македонија во овие моменти се наоѓа во Словенија каде што ја завршува последната фаза од подготовките за Европското првенство кое стартува...

Листа на познати со најголема заработка на Инстаграм во 2019-та: Роналдо...

Точно 47,8 милиони долари заработил Кристијано Роналдо оваа година само од рекламите на Инстаграм. Португалскиот фудбалер е личноста која заработува најмногу пари преку оваа...

ФОТО: Топ пет најинстаграмџиски места во Скопје

Последните естетски промени кои во себе го вклучуваат и проектот „Скопје 2014“ драстично ја зголемија популарноста на градот на социјални мрежи. Фотографите, секојдневно бараат...

Популарно