17 C
Скопје
четврток, јуни 4, 2020
Tags хулахопки

Ознака: хулахопки

Генијално- хулахопки што не се кинат! (ВИДЕО)

Сигурни сме дека имате во вашата гардероба многу хулахопки, кои повеќето се оштетени. Најчесто нивното оштетување е од ноктите или од остри предмети. Ова...

Популарно