29 C
Скопје
петок, септември 21, 2018
Tags Хороскоп

Ознака: Хороскоп

Дневен хороскоп за 21 септември: Лавовите се себични, Водолиите нервозни…

Овните флертуваат, Биковите се уморни, Близнаците имаат поддршка, Лавовите се себични, Стрелците во кавга, а Водолиите нервозни. Ова е хороскопот за 21 септември. Овен Денеска воопшто нема...

Дневен хороскоп за 18 септември

Биковите ќе го минат денот со пријателите, Раковите работат на себеси, Лавовите се расположени, Девиците и Рибите пред предизвици, Стрелците трчаат по парите. Ова е...

Хороскопските знаци како мајки

Добри, строги, попустливи, со големи очекувања…Какви се хороскопските знаци како мајки? Овен Оваа мајка е силна која страшно многу се грижи за своите деца. Таа ќе...

Септември е месецот во кој на три хороскопски знаци ќе им...

Вага Исклучително добар месец за комуникација со луѓето. Бидете доволно колегијални бидејќи и на вас ќе ви биде потребна поддршка. Ќе имате можност да почнете некоја...

Хороскоп за 16 септември: Ѕвездите денеска Ви носат…

Биковите не дозволуваат неверство, Близнаците се во комбинација со Девиците, Раковите се борат за идеали, Шкорпиите се нервозни, Јарците пожртвувани. Ова е хороскопот за 16...

Дознајте каква карма може да управува со судбината на вашиот хороскопски...

Дознајте каква карма ќе управува со вашата судбина! Овен Една од слабите точки на Овенот е неговата импулсивност, недостаток на трпение и во некои случаеви и...

Дневен хороскоп: Девиците немаат грижи, Јарците успешни… еве што ви носат...

На Овните им треба трпение, на Близнаците промени. Лавовите се во романса со Шкорпиите, Девиците немаат грижи, Стрелците се сами, а Јарците успешни. Ова е...

ВЉУБЕНИ-ИЗГУБЕНИ: Овие хороскопски знаци ја губат главата кога ќе се вљубат

Вљубеноста е способност да се гледа само најдоброто кај некого. Припадниците на некои хороскопски знаци се безнадежно романтични, брзо се вљубуваат и многу лесно...

Кој е хороскопскиот знак со кој сите сакаат да се дружат?

Тие се искрени, отворени и љубопитни личности. Нивната искреност е ретка и тие се луѓе кои никогаш нема да ве излажат и секогаш ќе...

Најстрастните парови според Зодијакот: Кога овие парови ќе се сретнат –...

Астрологијата потврдува дека спротивностите се привлекуваат, а тие врски обично се проследени со силна хемија, но и многу конфликти. Откријте како спротивни знаци често произведуваат...

Популарно