26 C
Скопје
четврток, август 13, 2020
Tags хорор

Ознака: хорор

Луѓето почнаа да бегаат во првите минути: Овој филм е толку...

Некои сцени од хоророт „The Nightingale“ биле премногу за публиката која тој филм го гледала во австралиските кина, пренесуваат тамошните медиуми. „News“ пренесува дека гледачите...

(Видео) Нова хорор повреда во спортскиот свет – Ечеше цела сала...

Нова тешка повреда се случи во светот на спортот. Овојпат таа се случи во кревање тегови и повторно настрада женска натпреварувачка. Станува збор за французинката...

(Видео) ХОРОР повреда на оваа млада гимнастичарка – Нејзината кариера е...

Младата гимнастичарка Саманта Серио ги скрши двете нозе при доскокот на едно натпреварување во Америка. Серио важеше за една од најпреспективните гимнастичарки во САД на...

Што тврди науката за хорор филмовите

Научниците тврдат дека хорор филмовите можат да го подобрат вашето здравје. Сепак, тоа може да зависи од тоа колку сте се исплашиле додека сте го...

Ќе ви се заледи крвта од вените: Хорор-местенки од Ноќ на...

Ќе ви биде тешко да го изгледате ова видео, а замислете како ќе ви биде да ви се случеше ова на вас. Ова е компилација...

Брутално злосторство во соседството: Почина бебе кое таткото го фрлил на...

Деветнаесетмесечно бебе, кое се здобило со тешки повреди откако таткото, 24-годишниот М.С. после кавгата со мајката на неговата сопруга, со сета сила го фрлил...

Преживеал хорор дури два пати: Маж откри детали за тоа како...

Рахмат Саифул Бахри го преживеал цунамито во 2004-та година од кое беше погодена провинциската област Ачех во Индонезија, а потоа и земјотресот и цунамито ...

Невиден хорор во Германија: 10 годишно дете од Авганистан силувал врсник...

Германскиот суд ја отфрли тужбата против 10 годишен мигрант од Авганистан, кој силуваше школски другар за време на екскурзија, во што му помогнале една...

Хорор во Гостивар-Ја чекал да влезе во зграда за да ја...

Во Полициската станица Гостивар, 48-годишна жена од Гостивар околу полноќ пријавила дека непознато лице се обидело да изврши полов напад врз неа во влезот...

Со мајка си дошла во посета на таткото, 7 годишно девојче...

Полициската станица Кратово поднесе кривична пријава против Т.М. (41) од село Куклица, кратовско, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „загрозување на...

Популарно