18 C
Скопје
среда, февруари 26, 2020
Tags Холандски експерт

Ознака: Холандски експерт

Ван ден Берг: Кому му требаат непријатели при соседи како Грција...

Холандскиот експерт за Западен Балкан, Ханс ван ден Берг, го коментира уценувањето на регионалните кандидати за Европска унија од нивните соседи и нејзини членки. „Пријателство...

Популарно