6.6 C
Скопје
вторник, март 19, 2019
Tags Хит

Ознака: Хит

(Фото) Оваа слика стана апсолутен хит на интернет – Федерер многу...

Оваа слика стана апсолутен хит на интернет и на социјалните мрежи! На интернет кружи една фотографија која ја покажува неверојатната сличност на тенисерот од Швајцарија...

Танцуваше со згодна девојка на свадба, а потоа дојде неговата сопруга:...

Овој човек се забавуваше на една прослава и на подиумот играше. Друштво му правеше згодна девојка, со која заедно танцуваа и се веселеа. Тоа не и...

Излегоа докази: Овој голем хит е плагијат! (ВИДЕО)

Британскиот пејач Ед Ширан доби тужба за плагијаторство за еден од неговите најголеми хитови „Thinking Out Loud“, и ако се докаже дека е точно, поп...

Хит на социјалните мрежи по невремето во Скопје: „качи се во...

Откако денеска Скопје го зафати големо невреме, на социјалните мрежи повторно се појавија фотографии кои ги насмеа сите. Иако ситуацијата во градот Скопје особено по...

ФОТО: „Нас државата ни се распаѓа, а ти за 2 слики...

Водителката на квизот „Сѐ или нешто“, на социјалните мрежи објави дека била жртва на хакери, односно дека нејзиниот Инстаграм профил бил хакнат. – Драги пријатели,...

Хит на интернет: Прашала кој вид на змија е на фотографијата,...

Една млада девојка поставила фотографија на социјалните мрежи и станала хит на интернет. Девојката која ја поставила фотографијата намерно или не прашала дали некој знае...

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Момент кога сте истомисленици со ехото „Ене истото го...

Погледнете ја оваа генијална сцена од нашиот телевизиски етер во утринските часови. Во емисијата „Ја сакам Македонија“, се јавува гледачка која го искажува својот став...

ХИТ ВИДЕО: Случка од македонска свадба – ги погоди песната, мажот...

Погледнете го ова видео кое стана вистински хит на интернет. Се работи са случка од македонска свадба, каде што гостите ги погодува песната „Каде...


Популарно