16.1 C
Скопје
вторник, април 7, 2020
Tags Хибриден режим

Ознака: Хибриден режим

Хибриден режим на дело: Уредникот на Инфомакс осуден на 6 месеци...

За разлика од случајот „Рекет“, „Поткуп“ и „Глобал“, „Пуч“ случајот во кој главниот и одговорен уредник на Инфомакс, Александар Митовски беше обвинет за оддавање...

Героски: Нека ви е на здравје законот на сите што ќе...

Вака другарчиња, не се гради држава во која ќе владее правото, вака само се доградува постоечкиот хибриден режим. Нека ви е на здравје законот...

ВМРО-ДПМНЕ: Нacилнoтo туркање на ЗЈО е уште една потврда дека во...

Амнестија за Зоран Заев, Катица Јанева и Боки 13 е главната цел на инсистирањето на СДСМ да се донесе новиот закон за јавно обвинителство,...

Популарно