16.5 C
Скопје
понеделник, октомври 14, 2019
Tags хашимото

Ознака: хашимото

Кога дозна дека боледува од тешка болест светот му се сруши:...

Миленикот на публиката Жељко Самарџиќ ова лето го поминува во Котор каде лани се поднови со нов брод и тоа прилично скап, пишуваат српските...

Популарно