-2.4 C
Скопје
петок, април 3, 2020
Tags Грчки интереси

Ознака: Грчки интереси

СКАНДАЛ: Спасовски ги штити грчките интереси и бара разрешување на Мизрахи...

Техничкиот премиер Оливер Спасовски на највисоко ниво и угодува на Грција и бара разрешување на министерката за труд и социјална политика, Рашела Мизрахи. Очигледно,...

Тодор Петров: Домашните квислинзи отворено работат за грчките интереси, па и...

ДОМАШНИТЕ КВИСЛИНЗИ ОТВОРЕНО РАБОТАТ ЗА ГРЧКИТЕ ИНТЕРЕСИ, ПА И НЕ ГО КРИЈАТ ТОА! Прашањето за името на државата е затворено со референдумот од 8 септемви...

Ванковска: Знаат ли Заев и Димитров дека се платени да ги...

Професорката Билјана Ванковска на својот Фејсбук профил пишува за неодговорноста на власта кон државните интереси. Ванковска вели дека од преговорите за името се чини...

Петров: Внатрешните квислинзи отворено работат за грчките интереси, па и не...

Бидејќи повторувањето е мајка на знаењето... Ова беше 2005 година, ама актуелно е и денес, затоа што владините квислинзи се посветени на промената на името...

Популарно