19 C
Скопје
петок, август 7, 2020
Tags градежни работници

Ознака: градежни работници

Двајца на апарати за дишење – Детали за повредените работници од...

Двајцата градежници кои се тешко повредени на градилиште во Куманово се примени на Клиниката КАРИЛ во Скопје и се на апарати за дишење. -Двајцата пациенти...

Популарно