16 C
Скопје
недела, мај 31, 2020
Tags ЃОРЃИ ГЕЛЕТАНОВСКИ

Ознака: ЃОРЃИ ГЕЛЕТАНОВСКИ

Коцката на Шилегов и крокодилот пубертетлија на Чомбе

Додека градот Скопје од градоначалникот Петре Шилегов беше спасуван од наездата на искористени пелени во „Скопјанка“, во неговата приватна викендица во Маврово се редат...

Популарно