-2.4 C
Скопје
петок, април 3, 2020
Tags Фуксе Берлин

Ознака: Фуксе Берлин

Криштопанс го напушти Вардар и потпиша за Фуксе Берлин

Европскиот ракометен шампион, Вардар, веќе подолг период минува низ тежок период, а денес го доби можеби најголемиот удар оваа сезона. Ова се случува само...

Популарно