11.9 C
Скопје
вторник, април 23, 2019
Tags Фото

Ознака: Фото

ФОТО: 5 комбинации на Иванка Трамп за кои се зборува

Иако Меланија Трамп го зазеде местото на прва дама на Америка, многумина сметаат дека многу поголемо влијание врз стилот на жените низ целиот свет...

ФОТО: Некој ужива, некој работи – Кинески домашен робот

54-годишниот кинески фармер Ву Јулу, кој живее во рурална област во близината на Пекинг, има конструирано 63 роботи во изминатите 30 години. Ву, кој има...

ФОТО: Брендон, Кели, Дона… по 20 години се собраа актерите од...

Меѓу присутните беа и актерите кои се прославија со улогите во серијата „Беверли Хилс“, а Тори Спелинг (43) се пофали со фотографија на која е заедно...

Јавно Виц на денот 1: Глупавиот мафијаш со Ролексот

Јавно Виц на денот 1: Глупавиот мафијаш со Ролексот  Популарно