2.6 C
Скопје
вторник, јануари 28, 2020
Tags ФАТИМЕ ЗА РАЦЕ

Ознака: ФАТИМЕ ЗА РАЦЕ

По сомнежот на јавноста ова е доказ дали Јанева се криеше...

По одлуката на апелациониот суд, поранешната специјална обвинителка Катица Јанева од затворот во Шутка беше спроведена во станот на нејзиниот син во Скопје каде...

Популарно