-3.4 C
Скопје
петок, април 3, 2020
Tags фармерки

Ознака: фармерки

Претворете пар од стари фармерки во нешто модерно

Секоја дама во својата гардероба има облека која не е веќе во мода, облека која ја заборавила или која одамна не ја носи. Денес...

Популарно