0.1 C
Скопје
понеделник, декември 16, 2019
Tags Фабергас

Ознака: Фабергас

Милан спреми 30 милиони за Фабрегас!

Англиските медиуми тврдат дека Цеск Фабрегас најверојатно кариерата ќе ја продолжи во Серија А и ќе го облече дресот на Милан. Фабрегас оваа сезона не...

Популарно