7.5 C
Скопје
понеделник, февруари 17, 2020
Tags Доказ

Ознака: Доказ

Доставени докази дека Чавков нема вила на Халкидики, адвокатот најави жалба...

Петмина од осудените за настаните во Собранието на 27-ми април, денеска до Апелациониот суд Скопје поднесоа жалба и побараа да им биде укинат притворот,...

Доказ: Почна ли да се надзира патот на 1тв, емитуваат трансродни...

Трансродов маж во Македонија: Алекс Ристовски вечерва во „Лица“   Предизвици и сопки кои ги наметнува општеството, а понекогаш и најблиските. Битката против туѓите осудувања воопшто...

Иванов по средбите со лидерите: Мандат ќе добие коалицијата која ќе...

По остварените консултации сакам да известам дека мандат за состав на нова Влада ќе добие партијата или Коалицијата која ќе ме извести и докаже...

Популарно