5.1 C
Скопје
среда, декември 11, 2019
Tags Дневен хороскоп

Ознака: Дневен хороскоп

Дневен хороскоп за недела 24 ноември 2019

Овен Работa: Пред вас е ден во кој ќе имате повеќе време за одмор. Работата не ве уморува премногу. Љубов: Поволен ден за флерт. Ве очекува...

Дневен хороскоп: Ракот во нов флерт, мали загуби за Девицата, прилив...

ОВЕН: Пред вас е период во кој ќе видите дека е време да напредувате и да ги менувате своите работни планови. Саканата личност е подготвена...

Дневен хороскоп: Интересен ден за Јарецот, Овенот со зголемен апетит

ОВЕН Работa: Вашата нервоза може да внесе проблеми во односот меѓу вас и соработниците. Ситуацијата се комплицира. Љубов: Верувате во вашиот партнер и уживате кога...

Хороскоп за 21.10: Јарецот да разговара со партнерот, службено патување за...

Прочитајте го дневниот хороскоп за 21 октомври 2019 година и дознајте што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Јарецот да разговара со партнерот, службено патување...

Дневен хороскоп: Овој знак денеска го очекува љубовен предизвик кој не...

Овен Денес ќе ве следи голема доза на среќа на секое поле, само треба да се држите до правилните морални вредности и нема да зажалите....

Дневен хороскоп: Овој знак го очекува среќен работен ден, а овој...

ОВЕН Работа: Ви доаѓаат некое неочекувани промени на кои нема да се прилагодите. Љубов: Можно е да сте разочарани во љубовта и поради поранешните врски во...

Дневен хороскоп: Овој знак веднаш да посети лекар, еве што ги...

ОВЕН Работа: Можно е да сте малку разочарани од работните околности и ситуацијата да не оди во оној правец кој сте очекувале. Љубов: Конечно ќе пронајдете...

Дневен хороскоп: 21.07.2019

ОВЕН Работа: Не сте заинтересирани за работна промена, иако понудата е пред вас и е примамлива, но ќе ја одбиете. Љубов: Партнерот ви станува несигурен. Вашиот...

Идеален ден за Биковите, Рибите ќе сменат работа

ОВЕН Работа: Ви се укажува нова работна шанса која може да биде многу добра за вас. Љубов: Во перидот кој ви предстои ќе имате многу несогласувања...

За Раковите почнува љубов, Рибите веднаш на лекар

ОВЕН Работа: Иако вашите очекувања не се преголеми, денеска ви е неповолен ден и тешко ќе успеете да го остварите она што сте го сакале. Љубов:...

Популарно