18 C
Скопје
среда, јули 8, 2020
Tags Џејмс Бонд

Ознака: Џејмс Бонд

Таа е новата Бонд девојка: Светот полуде по нејзината убавина уште...

Продуцентите на Џејмс Бонд неодамна го најавија почетокот на снимањето на најновиот 25-ти филм за познатиот таен агент кој повторно ќе го игра Даниел...

ЏЕЈМС БОНД ОД МУРТИНО: Каква држава, таков и Џејмс Бонд (ФОТО)

My name is Zaev! Trajce Zaev… Англичаните си го имаат Џејмс Бонд, агентот 007 со licence to kill. Ние, ете, си го имаме Трајче Заев,...

Популарно