19 C
Скопје
среда, август 12, 2020
Tags девојка

Ознака: девојка

Виц на денот: Трпе однесол љубовница дома

Перо приметува дека неговиот другар Трпе замислен и го прашува: „Трпе, што се случува бе, нешто си замислен?“ - Мора да си барам свој...

Девојка од Кочани доби кривична – Лажела на Фејсбук дека има...

СВР Кочани до ОЈО Кочани поднесе кривична пријава против С.А.С.(23) од Кочани, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „непостапување според здравствените...

Се огласи и првата заболена во Гевгелија: Не судете, никого не...

Девојка од Гевгелија се обрати во гевгелиската група „Лафум гивгилиски и не са замарум“ дека таа е првото лице заболено со коронавирус во градот....

ВИДЕО: Се огласи девојката која го задоволуваше кошаркарот на Денвер

Во овие денови Џамал Мареј и неговата девојка беа дел од таблоидите поради објавеното видео на кошаркарот на Денвер. Пред неколку дена на стори на...

ФОТО: Ѕвездата на Денвер објави снимка на Инстаграм како девојката го...

Кошаркарот на Денвер Наџентс се најде во непријатна ситуација поради кратката приватна снимка која тој или некој друг ја објави на неговиот Инстаграм профил. Голем...

Деветнаесет годишна девојка побарала од старец да ја пушти во домот...

Полициски службеници од Полициската станица Свети Николе вчера во 16:15 часот ја лишиле од слобода А.П.(19) од село Горобинци, светиниколско, поради постоење основи на...

23-годишна скопјанка тешко повредена во сообраќајка кај Зелениково

На 28.11.2019 во 20.00 часот било пријавено дека на локалниот пат с.Морани – с.Зелениково патничко возило „фиат пунто“, со скопски регистарски ознаки, управувано од...

Јас сум девојка која сѐ може сама, но понекогаш навистина само...

Јас сум девојката која сѐ може сама. И го правам тоа. Јас секогаш ги завршувам сите работни задачи, успевам да направам 100 работи одеднаш,...

На девојка и се запалил автомобилот во движење, со повреди од...

Во СВР Скопје вчера во 23.55 часот било пријавено дека на булевар „Трета македонска бригада“ во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд...

Душата ја дава за Душица: Карачиќ спремил прстен за македонската манекенка

Некогашниот вардарец хрватскиот репрезентативец Игор Карачиќ, кој летово се пресели во полскиот првак Келце, би можел наскоро да стане македонски зет.Тој наводно е во...

Популарно