-6 C
Скопје
недела, февруари 24, 2019
Tags Despacito

Ознака: Despacito

Жена слушала како нејзиниот маж ‘рчи 4 години и од тоа...

Перуанска тетка цели 4 години била „тероризирана“ од бруталното 'рчење на својот маж Лим Раул Амадор Маркес и решила од овој проблем да направи...

ФОТО: Сите воздивнуваат по неа, таа е убавицата од спотот на...

Хитот на Луиса Фонси со музиката и со спотот ги руши сите летни рекорди. Досега е прегледан 2,3 милијарди пати, а во хитот публиката ужива...

Despacito и нашите Агушеви ! (ВИДЕО кое вреди да се погледне)

Прекрасна изведба на доста популарната песна „Despacito“! Погледнете:

Она кога твоите пријатели ја „мразат“ „Despacito“ :D

„Ја слушнав во Јануари прв пат, мислам дека ќе ја слушам до 2100“... :D


Популарно