27 C
Скопје
сабота, јули 11, 2020
Tags ДАЛМА ФООД

Ознака: ДАЛМА ФООД

Кетеринг од шест милиони евра: Полугодишен кетеринг чини колку цел Државен...

„Полугодишен кетеринг за Државен Архив чини колку цел Државен Архив. И за тоа се бореа, меѓудругото“, напиша Мартин Толовски на Фејсбук откако беше соопштено...

Популарно