15.2 C
Скопје
понеделник, март 25, 2019
Tags CV

Ознака: CV

Фчерашни Новости: Еве што имаат заедничко Меланија Трамп и Зоран Заев...

Фчерашни Новости на Фејсбук објавија кратко видео во кое направија споредба на CV-то на првата дама на САД, Меланија Трамп со она на Премиерот и...

БРАВО ЗА ИСКРЕНОСТА: Ова е најлудото CV на сите времиња!

Ова е дефинитивно најлудото CV кое сте го виделе некогаш! Во потрага по работа секој од нас некогаш бил принуден да состави CV со кое...


Популарно