20 C
Скопје
недела, јули 12, 2020
Tags Бритни Спирс

Ознака: Бритни Спирс

„Ова треба да го наплаќаш“: Цел свет се мајтапи со Бритни...

Славната пејачка Бритни Спирс овие денови е вистински хит низ целиот свет откако сподели најобична фотографија на која позира со нејзините нозе. За време нејзиниот...

Бритни Спирс се врати во топ форма: Ужива со 12 години...

Поп ѕвездата Бритни Спирс се врати на здравите навики и начин на живот по напуштањето на психијатриската болница и е во одлична телесна форма....

Беше модна икона за најмладите, а денес Бритни изгледа вака (ФОТО)

Една од најголемите поп ѕвезди во 90-тите години, Бритни Спирс, беше модна икона за младите девојки. Но, денес не е така. Пејачката оваа недела е фотографирана...

Секси и неодолив модел: Момчето на Бритни Спирс ги полуде жените...

Поп-ѕвездата Бритни Спирс неколку месеци е во врска со фитнес-моделот Сем Асгари. Девојките ѝ завидуваат на изборот и на социјалните мрежи коментираат дека Сем е...

Популарно