-3.4 C
Скопје
петок, април 3, 2020
Tags БОЖИЌЕН ПОДАРОК

Ознака: БОЖИЌЕН ПОДАРОК

Родителите сакаа да се пошегуваат со овој подарок, но реакцијата на...

Родители сакале да се пошегуваат со својата ќеркичка па и го подариле „најлошиот Божиќен подарок досега“. Но, тие беа изненадени од нејзината воодушевена реакција, која...

Популарно