20 C
Скопје
недела, јули 12, 2020
Tags Билјана Младенова

Ознака: Билјана Младенова

Сопругата на Никола Младенов до Заев: Ги молам политичарите да не...

Сознанијата со кои што располагам јас не ја менуваат претходната фактичка состојба дека Никола загина во сообраќајна несреќа поради неприлагодена брзина согласно условите на...

Сопругата на Никола Младенов ја откри причината за неговата несреќа

Сопругата на сопственикот на Фокус, Никола Младенов кој загина во сообраќајна несреќа, Билјана Младенова во вечерашното прво појавување во јавноста на 1ТВ рече дека...

Популарно