18 C
Скопје
среда, август 12, 2020
Tags бензинска пумпа

Ознака: бензинска пумпа

Несекојдневна кражба: Извршиле разбојништво на бензинска пумпа во „Горно Лисиче“- еве...

На 29.03.2019 во 03.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бензинска пумпа на улица „Горно Лисиче“ во Скопје две лица извршиле разбојништво...

Со автоматски пушки ограбена бензинска во Визбегово!

Тешка кражба се случила вечерва во Скопје, откако лица вoopужени со автоматско opужje влегле во бензинска пумпа во Визбегово, дознава Инфомакс. На подрачјето на СВР...

Ограбил бензинска пумпа, па потоа направил несекојдневен потег: Кога ќе видите...

Германската полиција е во потрага по крадецот кој од една бензинска пумпа во Германија украл голема сума на пари. Како што соопшти германската полиција маскираниот...

Обид за разбојништво на бензинска пумпа во Илинден

Две непознати маскирани лица рано изутрината се обиделе да извршат разбојништво на бензинска пумпа во населбата Илинден во Скопје. МВР информира дека вработен на бензинска пумпа...

Популарно